Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Informacje

Jesteśmy największym w Polsce niezależnym ekspertem energetycznym. Zapewniamy pomoc dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych w zakresie obniżenia kosztów energii elektrycznej i gazu ziemnego. Wspomagamy również naszych klientów w modernizacji oświetlenia (LED) oraz instalacjach fotowoltaicznych. Wykonujemy audyty efektywności energetycznej (białe certyfikaty) oraz prowadzimy projekty doradcze dla instytucji publicznych, spółek obrotu energią i odbiorców przemysłowych. Kompleksowo zarządzamy gospodarką energetyczną naszych klientów.

Energomix Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku energii elektrycznej w Polsce od maja 2010 roku. Firmę tworzy dynamiczny i profesjonalny zespół ludzi gwarantujący najwyższy poziom obsługi.

Realizujemy koncepcję „One-stop shop” dla potrzeb energetycznych naszych klientów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli uzyskać fachową pomoc w każdym aspekcie użytkowania energii w przedsiębiorstwie i domu. Realizujemy koncepcję doradztwa energetycznego w formule „Total Energy Cost Management„. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (ponad 20 000 punktów poboru) i instytucji publicznych na terenie całego kraju. Pomagaliśmy w zakupie ponad 700 000 MWh.

W marcu 2014 roku zawarliśmy strategiczny alians z Alfa Energy Ltd. Celem strategicznego partnerstwa obu firm jest przeniesienie najwyższych standardów profesjonalnego doradztwa energetycznego na rynek polski. Dzięki współpracy Energomix zyskuje doświadczonego partnera rynkowego, unikalną wiedzę i produkty energetyczne, a także dostęp do międzynarodowych klientów obsługiwanych przez Alfa Energy w Europie i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jednocześnie, Alfa Energy zyskuje sprawdzonego partnera w Polsce, dzięki czemu możemy wspólnie zaoferować prawdziwie kompleksową obsługę dla klientów szukających jednego doradcy energetycznego dla wszystkich swoich lokalizacji.

Jako jedyni w Polsce zostaliśmy wybrani na eksperta energetycznego wspierającego Bank Światowy w przygotowaniu raportu Doing Business 2015, 2016 i 2017. Energomix jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Doradztwa Energetycznego, a nasz Prezes Zarządu jest członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetycznej. Naszą ambicją jest edukacja w zakresie efektywności energetycznej, co realizujemy przez udział w konferencjach i seminariach np. Główny Partner Merytoryczny Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości PIRR, 2nd Annual Municipal Projects, VI Kongres Facility Management oraz wiele innych. Staramy się propagować nowoczesne formy sprzedaży energii elektrycznej np. wykorzystujemy serwis zakupów grupowych lub akcje promocyjne (np. Ambasador z Energią). Otrzymaliśmy dotację z programu 8.2 PO IG na rozwój systemu B2B, dzięki czemu jakość naszych usług będzie wciąż rosnąć. Uzyskaliśmy tytuł laureata w konkursie „Lider Przedsiębiorczości 2015” organizowanym przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W 2015 i w 2016 roku otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest to wyróżnienie, które otrzymują firmy mające wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. W 2017 roku otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu. To wyróżnienie przyznawane przez Instytut Europejskiego Biznesu firmom, których  wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 procent. Nasz sukces przyczynił się do uzyskania przez Warszawę tytułu Miasta Przyjaznego Firmom 2016.

Energomix jest właścicielem i operatorem innowacyjnych serwisów internetowych (wspolnaenergia.pl, samenergia.pl oraz ofertyenergetyczne.pl). Zostaliśmy również autoryzowanym partnerem projektu SKLEP-ROLNIKA.pl (http://www.sklep-rolnika.pl/) i TEREN-ROLNIKA.pl (http://teren-rolnika.pl/) oraz wyłącznym i rekomendowanym partnerem energetycznym dla rolników zrzeszonych w Kółkach Rolniczych w całym kraju. Oba projekty realizowane są przez Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, czyli największą organizację rolniczą w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją firmową oraz publikacjami: Monitoring Rynku Energetycznego.

Staramy się, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie jakości. Wprowadzamy usprawnienia techniczne i monitoring procesu sprzedaży oraz komunikację z klientami (Monitoring Rynku Energetycznego). Uczestniczymy aktywnie w konferencjach dla przedsiębiorców i samorządów. Nasze publikacje pojawiają się w prasie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, to prosimy o skontaktowanie się z nami.

W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa współpracy z nami dla klientów i kontrahentów wykupiliśmy ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanej działalności na sumę 500 000 zł. Kapitał zakładowy 100 000 zł.

Jeżeli są Państwo zainteresowani obniżeniem kosztów energii elektrycznej lub gazu ziemnego wysokometanowego, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o zostawienie danych, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 48 godzin.

Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć 100 profesjonalnych Doradców Klienta.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde