fbpx

    Napisz do nas!

    Podaj swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.

    ENERGOMIX S.A.

    Kariera

    Młodszy Projektant OZE

    Warszawa - Włochy

    Wyślij swoje CV, lub skontaktuj się z działem HR telefonicznie.

    rekrutacja@energomix.pl 535 767 443
    • Obowiązki

      • Przygotowanie projektów, wycen i ofert – fotowoltaika, stacje ładowania, magazyny energii, farmy PV, pompy ciepła,
      • Kosztorysowanie prac (głównie elektrycznych – trasy kablowe, …),
      • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji projektowej i wykonawczej,
      • Udział w pracach w terenie (pomiary, audyty, koordynacja prac instalatorów, konfiguracje sprzętu, …),
      • Współpraca z kontrahentami i pracownikami (monterzy, hurtownie, producenci sprzętu),
      • Wsparcie działań sieci sprzedaży (audyty, szkolenia, ofertowanie, informacje o produkcie),
      • Udział w ofertowaniu klientów (przygotowania i składnie ofert, negocjacje warunków umów),
      • Współpraca z działem marketingu, back office oraz siecią handlową.
    • Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie (godzinowe lub ryczałtowe) oraz system premiowy + benefity (karty sportowe),
      • Elastyczne godziny (do pogodzenia ze studiami) oraz możliwość częściowej pracy zdalnej,
      • Wiele interesujących projektów oraz mnóstwo wyzwań zawodowych,
      • Szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji,
      • Narzędzia do pracy (telefon, komputer, …),
      • Elastyczne formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę lub inna do wyboru),
      • Pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
      • Spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.
    • Wymagania

      • Wykształcenia technicznego (elektryczne, energetyczne, HVAC) – może to być również student,
      • Chęci do pracy, nauki oraz rozwoju w branży OZE,
      • Dostępności min. 120 godzin w miesiącu,
      • Znajomości oprogramowania branżowego (np. PV SOL, AutoCAD, Audytor OZE),
      • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego,
      • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności,
      • Uprawnienia SEP (mile widziane),
      • Czynnego prawa jazdy kat. B (mile widziane).