fbpx

    Napisz do nas!

    Podaj swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.

    ENERGOMIX S.A.

    Kariera

    Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

    Warszawa

    Wyślij swoje CV, lub skontaktuj się z działem HR telefonicznie.

    rekrutacja@energomix.pl 535 767 443
    • Obowiązki

      • Wsparcie sieci sprzedaży (przygotowanie danych, wycen, ofert, umów),
      • Działanie w CRM,
      • Udział w ofertowaniu klientów (przygotowania i składnie ofert, negocjacje warunków umów),
      • Współpraca z działem marketingu, back office oraz siecią handlową.
    • Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie (ryczałtowe lub godzinowe) oraz system premiowy,
      • Szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji,
      • Narzędzia do pracy (telefon, komputer),
      • Umowę zlecenie (na czas określony z możliwością przedłużenia),
      • Elastyczne godziny (możliwość niepełnego etatu – dla studentów pogodzenie z nauką) i częściowej pracy zdalnej,
      • Pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
      • Spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.
    • Oczekiwania

      • Otwartego umysłu i chęci do nauki,
      • Status studenta (mile widziany),
      • Znajomości WORD i EXCEL,
      • Wysokiej kultury osobistej, sumienności, samodzielności oraz odpowiedzialności,