Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Nasze Promocje

Jeżeli chcą Państwo zredukować koszty energii elektrycznej, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o pozostawianie swoich danych, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 48 godzin. Do Państwa dyspozycji czeka ponad 100 Doradców Klienta na terenie całego kraju.

Energia napędza Biznes!
Dla naszych klientów oferujemy karty przedpłacone TANK BANK o zadeklarowanej wartości, do wykorzystania na stacjach paliw sieci Orlen i Bliska. Wartość karty adekwatna jest do zakontraktowanego nową umową zużycia energii elektrycznej bądź gazu ziemnego. Więcej informacji udzielają nasi Przedstawiciele Handlowi. 
zarówka
Pakiet Prawo Direct – pakiet rocznej, bezpłatnej pomocy prawnej dla przedsiębiorców 
Wraz z naszym partnerem – firmą Availo – przygotowaliśmy dla firm wyjątkową ofertę. Dla naszych klientów oferujemy pakiet rocznej, bezpłatnej pomocy prawnej. Doradztwo świadczone jest w zakresie wszystkich dziedzin prawa związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, w tym m.in. prawo energetyczne, prawo pracy oraz prawo gospodarcze. Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać  u naszych Przedstawicieli Handlowych.

 

Ambasador z Energią – program rekomendacyjny dla klientów Energomix.
Zachęcamy do udziału w naszym programie rekomendacyjnym dla zadowolonych klientów pod nazwą „Ambasador z Energią. Jeśli jesteś naszym klientem, to poleć nam kolejnego, zbieraj punkty i odbieraj atrakcyjne nagrody. Zarejestruj się już teraz! 
Pakiet korzyści dla klientów Energomix
Wspólnie z naszymi partnerami (forPOSTA, KSH Legal, RBDO) przygotowaliśmy pakiet specjalnych ofert, z których możecie skorzystać będąc klientem Energomix. Atrakcyjne rabaty na produkty i usługi są dostępne łącznie z tanią energią.

 

 

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde