Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Prezes Energomix w gronie najważniejszych światowych ekspertów ds. energetycznych

Michał Suska, prezes firmy Energomix został przyjęty do elitarnego programu Future Energy Leaders’ prowadzonego przez Światową Radę Energetyczną. W programie bierze udział tylko 100 młodych, najzdolniejszych liderów z branży energetycznej z całego świata.

Future Energy Leaders’ Programme (FEL-100) to program Światowej Rady Energetycznej (World Energy Council) skierowany do młodych, najzdolniejszych liderów z branży energetycznej z całego świata. Jego celem jest wspieranie i rozwój młodego pokolenia ekspertów branży energetycznej, ułatwienie dialogu oraz krytycznej dyskusji w obszarze zarówno globalnych jak i lokalnych wyzwań energetycznych.

Uczestnicy programu biorą udział w pracach merytorycznych jednej z grup tematycznych: zmiany klimatyczne, wpływ cyfryzacji na rozwój energetyki, kapitał ludzki dla rozwoju branży energetycznej, energooszczędność, dostęp do źródeł energii, ekonomia energii, rozwój programu FEL – 100. Grupy prowadzą prace analityczne, opracowują rekomendacje i przygotowują raporty tematyczne.

Światowa Rada Energetyczna to najważniejsza sieć niezależnych liderów i praktyków z branży energetycznej promujących niskokosztowe, stabilne oraz przyjazne dla środowiska systemy energetyczne. Rada prowadzi badania nad źródłami energii, technologiami jej pozyskiwania, przetwarzaniem oraz przesyłaniem energii. Światowa Rada Energetyczna wszystkim zainteresowanym podmiotom dostarcza aktualnych danych na temat zagadnień wpływających na sektor energetyczny zarówno na poziomie globalnym jak i regionalnym. Pomaga zidentyfikować najważniejsze wyzwania energetyczne w celu zapewnienia zrównoważonych dostaw i wykorzystania energii.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde