Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Referencje

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

Firma Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.  rekomenduje firmę Energomix Sp. z.o.o., z siedzibą w Warszawie jako godnego polecenia partnera biznesowego. Firmie Energomix Sp. z o.o. wykonała na zlecenie Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 831). Zadanie związane z wykonaniem audytu zostały zrealizowane przez  Energomix Sp. z o.o. w sposób rzetelny i profesjonalny, z zachowaniem należytej staranności merytorycznej i terminowej. Raport zawierający analizę zużycia energii oraz propozycje przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej, został przekazany zgodnie z harmonogramem.  Dodatkowym atutem Energomix jest zespołu ekspertów zaangażowanych w analizę poszczególnych obszarów zużycia energii oraz bardzo dobry bieżący kontakt. Polecamy firmę Energomix jako specjalistów w zakresie realizacji audytów energetycznych.

Dagmara Podgajna-Kublik

Tsubaki – Hoover Polska Sp. z o.o.

Firma Tsubaki-Hoover Polska Sp. z o.o. rekomenduje firmę Energomix Sp. z.o.o., z siedzibą w Warszawie jako godnego polecenia partnera biznesowego. Firmie Energomix zleciliśmy przeprowadzenie audyt energetyczny przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. Współpraca  Energomix Sp. z o.o. trwała w okresie od kwietnia do września 2017 roku. Kompetentni pracownicy rzetelnie i zgodnie z harmonogramem przeprowadzili zaplanowane etapy pracy, opracowali obszerny raport zawierający analizę zużycia energii oraz propozycje przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Dodatkowym atutem Energomix jest angażowanie dużego zespołu ekspertów do audytowania poszczególnych obszarów zużycia energii oraz bardzo dobry bieżący kontakt. Polecamy firmę Energomix jako specjalistów w zakresie realizacji audytów energetycznych.

Adam Karamon

DNB Bank Polska S.A.

Energomix Sp. z.o.o., z siedzibą w Warszawie w pierwszej połowie 2017 roku wykonała na zlecenie DNB Bank Polska S.A audyt energetyczny przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 831) dalej określanej jako: „Ustawa o Efektywności Energetycznej”. Zadania związane z audytem realizowane przez Energomix Sp. z o.o. w sposób profesjonalny, z zachowaniem należytej staranności, zarówno merytorycznej, jak i terminowej. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z Energomix sp. z o.o. jako solidnym i rzetelnym partnerem.

Urszula Szyll, Piotr Juśkiewicz

Aplitt S.A.

Energomix Sp. z.o.o., z siedzibą w Warszawie w pierwszej połowie 2017 roku wykonała audyt energetyczny przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 831) dalej określanej jako: „Ustawa o Efektywności Energetycznej”. Zadania związane z audytem realizowane były przez Energomix Sp. z o.o. w sposób profesjonalny, z dochowaniem należytej staranności, zarówno merytorycznej, jak i terminowej. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z Energomix sp. z o.o. jako solidnym i rzetelnym partnerem.

Zofia Wietecha-Majcherkiewicz

Hotel Narvil Sp. z o.o.

Energomix Sp. z.o.o., z siedzibą w Warszawie w pierwszej połowie 2017 roku wykonała na zlecenie Hotelu Narvil Sp. z o.o. audyt energetyczny przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 831). Zadania związane z wykonaniem audytu ostały zrealizowane przez Energomix Sp. z o.o. w sposób profesjonalny, z zachowaniem należytej staranności, zarówno merytorycznej, jak i terminowej. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z Energomix sp. z o.o. jako solidnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Wojciech Koźbiał

Skarem Sp. z o.o.

Firma Skarem Sp. z o.o. oświadcza, że Firma Energomix Sp. z o.o. wykonała w miesiącach lipiec-październik 2017 audyt energetyczny przedsiębiorstwa. Chcemy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości świadczonych usług, profesjonalne podejście do powierzonego zadania. Zlecenie zostało wykonane z wyjątkową starannością oraz w wyznaczonym terminie. Firmę Energomix Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 98 lok 117 w Warszawie można polecić jako rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę , który cechuje się fachowością, sumiennością oraz konkurencyjnymi cenami.

Adam Bełzak, Ewa Bełzak

NAI Estate Fellows

Firma Energomix świadczy dla nieruchomości komercyjnych (budynki biurowe, magazynowe i handlowe w całej Polsce) zarządzanych przez NAI Estate Fellows usługi kompleksowego doradztwa energetycznego już od 2010 roku. W tym czasie specjaliści z Energomix wspierali nas w kontraktacji energii elektrycznej o łącznym wolumenie ponad 200 GWh. Przeprowadzili w naszych obiektach modernizację układów pomiarowo – rozliczeniowych oraz wykonali analizę możliwości optymalizacji kosztów dystrybucyjnych. Eksperci Energomix to doświadczeni profesjonaliści, którzy zapewniają nam gwarancję poprawnej i szybkiej realizacji procesu wyboru dostawcy oraz przeprowadzenia procedury administracyjnej z tym związanej. Na bieżąco wspierają nas w relacjach z dostawcami energii wyjaśniając wszelkie wątpliwości, a także służąc profesjonalną analizą rynku. Energomix to solidny i godny zaufania partner biznesowy, którego szczerze polecamy wszystkim podmiotom poszukującym profesjonalnego doradztwa energetycznego.

Bartosz Pustuł

Spółdzielnia Inwalidów Świt

Pragniemy polecić usługi świadczone przez spółkę Energomix, efekty jej pracy spełniają nasze szczególne wymagania dotyczące optymalizacji kosztów prowadzonej działalności. Szczególnie cenimy sobie rzetelność i fachowe podejście do Klienta przez pracowników tej firmy. Pracownicy Energomix posiadają fachową wiedzę merytoryczną i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków. Dotychczasowa współpraca pozwala nam potwierdzić, że Energomix Sp. z .o. o. to zaufany i rzetelny partner biznesowy. Polecamy go jako solidnego i profesjonalnego doradcę energetycznego.

Artur Siwak

Archidiecezja Białostocka

Z wykonanych prac i obowiązków sprzedawców energii elektrycznej, Firma wywiązuje się bez zastrzeżeń. Jest solidnym partnerem biznesowym nastawionym na realizowanie potrzeb i oczekiwań Klienta. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że Energomix Sp. z o.o. spełniła swoje zadanie.

Energomix Sp. z o.o. jest firmą w pełni profesjonalną, która w trakcie realizacji zlecenia wykazała się fachowością i solidnością. Dodatkowymi zaletami zachęcającymi do współpracy z tą firmą jest wysoka kultura osobista, zdyscyplinowanie, a przede wszystkim kompetencje i terminowość spełnianych zadań poprzez osoby tam pracujące.

ks. dr Tomasz Powichrowski

LO im. Staszica w Warszawie

Firmie Energomix Sp. z o.o. powierzyliśmy przygotowanie całej dokumentacji przetargowej na dostawę energii elektrycznej, w tym SIWZ.W trakcie naszej współpracy firma Energomix Sp. z o.o. z pełnym zaangażowaniem, starannością i w ustalonym terminie wykonywała powierzone jej zadania.Współpraca z Energomix Sp. z o.o. była dla nas satysfakcjonująca, a tym samym polecamy ją jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie doradztwa energetycznego.Regina Lewkowicz

Instytut Pamięci Narodowej

Opracowana przez firmę Energomix analiza wskazuje, iż oszczędności w obszarze zakupu energii elektrycznej w odniesieniu do punktów poboru energii objętych postępowaniem przetargowym, w 2,5 letnim okresie sięgną blisko pół miliona złotych.

Doradcy Energomix wykazują się fachową wiedzą merytoryczną, a rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków pozwalają nam ocenić firmę Energomix jako Doradcę godnego polecenia.

Dariusz Komorowski

Akademia Pedagogiki Specjalnej

Potwierdzamy, że spółka Energomix i efekty jej pracy spełniają nasze wymagania. Cenimy sobie rzetelność i fachowe podejście do Klienta przez pracowników tej firmy zarówno w obszarze energetyki, jak i Prawa Zamówień Publicznych.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy twierdzić, że Energomix Sp. z o.o. to partner biznesowy, który doskonale sobie radzi w realizacji przedsięwzięć energetycznych. Polecamy go jako solidnego i profesjonalnego doradcę energetycznego.

Sławomir Żubrżycki

GPK Eko-Babice

Współpraca z firmą Energomix Sp. z o.o. zaowocowała kompleskową redukcją kosztów energii elektrycznej w obiektach GPK Eko-Babice. W wyniku kooperacji z Energomix (już 3-letniej) i postępowań przteragowychi optymalizacji kosztów dystrybucji oszczędziliśmy ponad 20% kosztów energii. Zapewniono nam gwarancję stałej ceny w okresie trwania umowy, minimum formalności i fachową obsługę. Specjaliści z Energomix przedstawili nam również pozacenowe możliwości wygenerowania oszczędności w kosztach prądu. Wszystkim instytucjom publicznym zainteresowanym obniżeniem rachunków za energię elektryczną polecamy usługi firmy Energomix Sp. z o.o.!

Paweł Turkot

Antalis Poland

Współpraca z firmą Energomix Sp. z o.o. służyła weryfikacji rozliczeń kosztów ponoszonych przez Antalis Poland. Poprzez działania Energomix uzyskaliśmy klarowność ponoszonych przez nas wydatków. Specjaliści z Energomix przedstawili nam również możliwości wygenerowania oszczędności w kosztach prądu. Eksperci Energomix wykazali się wysokim profesjonalizmem. Wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym obniżeniem rachunków za energię elektryczną polecamy usługi firmy Energomix Sp. z o.o.!

Norbert Lewandowski

Sieć sklepów Słoneczko

Firma Energomix Sp. z o.o. już trzeci rok z rzędu pomaga w optymalnym zakupie energii elektrycznej do sklepów sieci Słoneczko. Łączny wolumen przekraczał 4 000 MWh. Energomix zaproponowała bardzo korzystne warunki cenowe i elastyczne warunki umowy. Oszczędzamy ponad 30% w zakupie energii w porównaniu do stawek lokalnego sprzedawcy. Ponadto, specjaliści Energomix doradzili nam w obniżeniu kosztów przesyłowych. Polecamy współpracę z firmą Energomix.

Jolanta Sienkiewicz

 

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde