Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Staż studencki

Staż w Energomix oznacza pełnowymiarowe wejście we wszystkie obszary działania naszej firmy. U nas na pewno nie będziesz się nudzić!

W Energomix proponujemy Ci staż, który wprowadzi Cię w prawdziwe działanie w dynamicznej firmie. Przez ostatnie kilka lat zatrudnialiśmy kilkunastu stażystów (z wieloma pracujemy do dziś). Zapewnimy Ci możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia podczas pracy w zgranym i doświadczonym zespole. Praktyczne zaangażowanie w życie firmy przyniesie Ci więcej korzyści, niż teoria zawarta w książkach. Otwórz się na prawdziwe wyzwania.

Oferujemy możliwość odbycia stażu w różnych obszarach działalności firmy, m.in. w działach marketingu, HR, administracji i sprzedaży. Szukamy studentów z uczelni wyższych o profilach ekonomicznych (finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, marketing); technicznych (inżynieria odnawialnych źródeł energii, zarządzanie w energetyce, energetyka, elektrotechnika), informatycznych (informatyka i ekonometria); prawno – administracyjnych (prawo, administracja).

W Energomix znamy wartość dobrych pracowników – każdy ma znaczenie, każdy jest wyjątkowy i wnosi do firmy swoje zaangażowanie i wkład w jej rozwój. Młode i pełne pomysłów umysły, to nasza najcenniejsza inwestycja. Za Twoją pracę podczas stażu otrzymasz wynagrodzenie. Jeśli dodatkowo samodzielnie zdobędziesz klientów, to również wypłacimy Tobie należną prowizję. Wybrane osoby będą miały szansę na stałe zatrudnienie po odbyciu stażu.

Jeśli uważasz, że możesz nam pomóc zdobywać energetyczne szczyty lub chcesz nauczyć się czegoś nowego i zdobyć doświadczenie pracując w naszym zespole, nie czekaj! Aplikuj na staż w Energomix!

Pierwszym krokiem do wspólnej współpracy jest przesłanie swojego CV (z dopiskiem „Staż”) na adres mailowy: rekrutacja@energomix.pl. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Następnie Przedstawiciel Działu HR skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia warunków współpracy.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde