Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Technologie redukcji poboru energii

W Energomix pracujemy według koncepcji „Total Energy Cost Management„. Odbiorca energii ma ograniczone możliwości uzyskania oszczędności w ramach działań nie wymagajacych nakładów inwestycyjnych (zakup energii czynnej lub gazu ziemnego, optymalizacja parametrów dystrybucji). Aby osiągnąć dalsze oszczedności w kosztach energii należy sięgnąć do rozwiązań technicznych, które pozwolą na redukcję zapotrzebowania na energię. Współpracujemy z renomowanymi producentami. Posiadamy oferty z rożnych segmentów rynku (urządzenia tańsze i droższe). Każdy projekt jest wyceniany i przygotowany „na miarę” dla Klienta. Organizujemy również finansowanie inwestycji. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę w tym zakresie:

Oświetlenie energooszczędne – zapewniamy pełen serwis związany ze sprzedażą, finansowaniem i obslugą oświetlenia energooszczędnego LED oraz innych typów oświetlenia energooszczednego np. indukcyjnego. Oferujemy oprawy i źródła światła. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Ofertę przygotowujemy na podstawie ankiety inwentaryzacyjnej oświetlenia. Współpracujemy z producentami z Polski, Niemiec, Holandii oraz Chin. W związku z tym posiadamy produkty „na każdą kieszień”. Zapraszamy do pobrania prezentacji produktowej oraz ankiety inwentaryzacyjnej.
Reduktory mocy to urządzenia, które znajdują zastosowanie w obwodach oświetleniowych, gdzie zainstalowane są źródl światła typu sodowego, rtęciowego lub metalohalogenkowego. Jeśli właściciel obiektu nie decyduje się na wymianę oświetlenia na energooszczędne, to alternatywą jest zastosowanie reduktorów mocy / napięcia. Dzięki tym urządzenim zużycie energii spada średnio o 10-30%. Zwrot z inwestycji następuje zazwyczaj w ciągu 12-24 miesięcy. Urządzenia sprzedawane przez Energomix są produkowane w Polsce (obsługa gwarancyjna i serwisowa jest dostępna na miejscu).
Odnawialne Źródła Energii – oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych (od 1 kW mocy) przeznaczone dla odbiorców przemysłowych oraz gospodarstw domowych. Współpracujemy z wieloma producentami urządzeń, dlatego nasza oferta jest elastyczna pod względem parametrów urządzeń oraz ich ceny. Każdy projekt jest oceniany indywidualnie na zamówienie Klienta. Wskazujemy źródła finansowania, pomagamy w budowie instalacji i załatwieniu formalności z zakładem energetycznym. Jesteśmy także agregatorem tzw. „zielonych certyfikatów”.
System monitoringu parametrów energetycznych online służy do świadomego korzystania i kontrolowania parametrów energetycznych w obiekcie. Średnie oszczędności wynikające z zastosowania systemu sięgają 5-10%. System działa w oparciu o urządzenia instalowane w sieci odbiorcy, które są kompatybilne z licznikiem. Poprzez system GSM lub Internet przesyłane są dane do serwera, a użytkownik może śledzić parametry, tworzyć raporty, alerty, symulacje kosztów w przeglądarcie internetowej. Do systemu mogą być podłączone sterowniki pozwalające np. na kontrolę poboru mocy (strażnik mocy). Klient płaci za urządzenie oraz miesięczny abonament za dostęp i obsługę systemu.
Kogeneracja – pomagamy Klientom w doborze rozwiązań kogeneracyjnych (gaz, diesel, etc.). Sprzedajemy rozwiązania renomowanych producentów.  Dzięki takim urządzeniom Klient jest w stanie uniezależnić się od zewnetrznych dostaw oraz uzyskać realne oszczędności (energia czynna i koszty dystrybucyjne).

Energomix zapewnia kompleksowe wsparcie w rozwiązań efektywności energetycznej. W przypadku zainteresowana naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde