Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Wspólna Energia – innowacyjna platforma do grupowych zakupów energii i gazu

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej lub gazu ziemnego może przynieść oszczędności nawet do 30%! Procedura ta jest niezwykle prosta i przejrzysta, a co więcej – darmowa. Uruchomiliśmy nową, innowacyjną platformę elektroniczną WspolnaEnergia.pl, która w jeszcze większym stopniu ułatwi oszczędzanie.  

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej i gazu ziemnego będzie jeszcze łatwiejsza dzięki innowacyjnej elektronicznej platformie zakupowej WspolnaEnergia.pl. Pozwala ona na grupowy zakup energii elektrycznej i gazu ziemnego. Serwis przeznaczony jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Działanie portalu opiera się na koncepcji agregowania potencjału podobnych odbiorców w celu osiągnięcia efektu skali i uzyskania optymalnych warunków cenowych w aktualnych realiach rynku energetycznego. Naszym unikalnym rozwiązaniem jest grupowanie odbiorców według ich profilu poboru energii oraz gwarancja uzyskania korzystnych cen, bez spełnienia której Odbiorca nie ma wobec nas żadnych zobowiązań. Kontraktacja odbywa się w trybie kwartalnym. Zbieramy grupę zainteresowanych odbiorców, aby następnie wynegocjować dla nich wymagane warunki handlowe. Jeśli uda nam się spełnić nasze gwarancje i oczekiwania odbiorców, Klienci podpisują umowę z wybranym dostawcą.

Deklaracja klienta jest wiążąca w okresie kontraktowania (do zakończenia kwartału i miesiąc później). Za wycofanie lub odmowę podpisania umowy na klienta nakładana jest kara umowna, ale dzięki temu zyskujemy pewność, że grupa zakupowa ma stabilny profil energetyczny i wolumen poboru. To daje nam gwarancję, że uzyskujemy najlepsze możliwe warunki na rynku. Nowy sprzedawca realizuje cały proces administracyjny związany ze zmianą. Co ważne, zmiana sprzedawcy energii elektrycznej i gazu ziemnego jest całkowicie bezpłatna dla Klienta. Operator serwisu również nie pobiera opłat od odbiorców, którzy podpisali umowę z nowym sprzedawcą. Współpracujemy z kilkudziesięcioma sprzedawcami energii elektrycznej i gazu ziemnego, jesteśmy więc w stanie oferować naszym klientom najkorzystniejsze warunki.

Zachęcamy do odwiedzenia strony WspolnaEnergia.pl

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde