Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Zarządzanie zakupem energii

Energomix jest największą w Polsce firmą doradztwa energetycznego. Współpracujemy z większością obecnych na naszym rynku dostawców energii elektrycznej (koncesjonowane przez Urząd Regulacji Energetyki spółki obrotu energią). Dzięki doskonałym relacjom z większością aktywnie działających graczy jesteśmy w stanie przedstawić każdemu klientowi najlepsze warunki zakupu energii elektrycznej w oparciu o rynek hurtowy. Mamy w ofercie produkty dla klientów w grupie taryfowej G (gospodarstwa domowe), które gwarantują od 5 do 20% niższe ceny w porównaniu do lokalnych sprzedawców. W ENERGOMIX MASZ PEWNOŚĆ, ŻE UZYSKUJESZ NAJKORZYSTNIEJSZE WARUNKI NA RYNKU W DANYM CZASIE. SKUPIAMY WIELE OFERT W JEDNYM MIEJSCU. Dzięki naszemu modelowi działania, Klient uzyskuje doradztwo najwyższej klasy oraz elastyczną ofertę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Na czym polega nasza oferta dla gospodarstw domowych:

  • cena energii elektrycznej i gazu ziemnego dla Twojego domu niższa nawet do 20% w stosunku do lokalnego dostawcy – oferujemy również pakiety promocyjne (np. tańsza energia do firmy, żarówki LED) – umowa kompleksowa na gaz ziemny wysokometanowy oraz umowa kompleksowa/rozdzielona na energię elektryczną,
  • elastyczne opłaty handlowe (nawet zerowe),
  • oferta stałej ceny nawet do końca 2022 roku (ponad 48 miesięcy) – jedyna taka oferta na rynku,
  • możliwość zmiany dostawcy w umowie kompleksowej – nowy dostawca będzie wystawiał tylko jedną fakturę za obrót i usługi dystrybucji (wg stawek lokalnego dystrybutora energii),
  • analiza i pomoc w negocjacji zapisów umowy z dostawcą energii,
  • kompleksowa koordynacja i przeprowadzenie całego procesu zmiany dostawcy,
  • pomoc w negocjacjach i reklamacjach do OSD i sprzedawcy energii,
  • indywidualna opieka i doradztwo konsultanta, pomoc w kontaktach z zakładem energetycznym.

Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. My przedstawiamy ofertę, załatwiamy formalności, a nasz Klient cieszy się niższymi fakturami za prąd w domu.

W przypadku zainteresowana naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Biuro Obsługi Klienta, gdzie można podpisać umowę na miejscu, znajduje się w Warszawie (ul. Czereśniowa 98). W pozostałych lokalizacjach oferujemy obsługę przez naszych mobilnych Doradców Klienta, którzy przyjadą do Ciebie w dogodnym terminie.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde