Promocja

Sprawdź nasze promocje

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

Ambasador z energią

Poleć naszą ofertę i zdobywaj nagrody! Energetyzujące gadżety czekają na Ciebie!

Zobacz szczegóły

Zespół

Zespół Energomix to połączenie doświadczonych ekspertów z zakresu doradztwa dla przedsiębiorstw oraz specjalistów ds. energii. Aktualnie w naszej centrali w Warszawie pracuje 10 osób. Nasza sieć handlowa liczy ponad 230 osób na terenie całej Polski. Nasi doradcy klienta działający na terenie całego kraju przeszli gruntowne szkolenia, aby ich profesjonalizm i jakość dzałania możliwie najlepiej służyły realizacji wymagań naszych klientów.

Zarząd

Michał Suska pełni funkcję Prezesa Zarządu Energomix Sp. z o.o. od maja 2010 roku. Michał jest również Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Doradztwa Energetycznego oraz członkiem Polskiego Komitetu ŚWIATOWEJ RADY ENERGETYCZNEJ (World Energy Council). Michał jest ekspertem Business Centre Club ds. efektywności energetycznej. Wcześniej zdobywał doświadczenie w irlandzkim funduszu typu private equity, gdzie zajmował się nowymi inwestycjami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz zarządzał spółkami portfelowymi z poziomu rady nadzorczej (firmy  produkcyjne zatrudniające ponad 1 200 osób i sprzedaży ponad 80 mln zł).  Pracował również w banku inwestycyjnym UniCredit CAIB oraz Ernst & Young. Michał jest absolwentem dwóch kierunków w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystą Haskayne School of Business (University of Calgary). Studiował także na Wydziale EiTI Politechniki Warszawskiej oraz w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Odbył wiele specjalistycznych krajowych i zagranicznych kursów z zakresu efektywnego wykorzystania energii elektrycznej, technik sprzedaży oraz finansów. Został przyjęty do elitarnego programu Future Energy Leaders’ prowadzonego przez Światową Radę Energetyczną. W programie bierze udział tylko 100 młodych, najzdolniejszych liderów z branży energetycznej z całego świata.

Zespół

 

Piotrek

Piotr Szewczuk – Dyrektor ds. Operacyjnych

Zajmuje się obsługą wycen, ofert oraz przygotowaniem rozliczeń. Przygotowuje cenniki. Dba również o rozwój marki i wdrażanie nowych projektów. Odpowiada za kontakt z kluczowymi klientami, a także techniczne i komercyjne wsparcie współpracowników.

 

Kamila

Kamila Krawczyk – HR Biznes Partner

Zajmuje się szeroko rozumianymi sprawami personalnymi, odpowiada za przeprowadzanie rekrutacji nowych pracowników, prowadzenie rozmów z partnerami handlowymi, administrowanie umowami i organizację szkoleń, dba o wizerunek firmy jako pracodawcy.

agnieszka-kuczkowska Agnieszka Kuczkowska – Specjalistka ds. Handlowych i Technicznych

Jest odpowiedzialna za czynności w obrębie działu handlowego. Zajmuje się obsługą oraz kontaktem z klientem. Nadzoruje pracę doradców handlowych, pomaga w przygotowywaniu ofert.

 

IwonaIwona Pawelec – Główna Specjalistka ds. Umów i Obsługi Klienta

Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji sprzedaży, głównie przygotowaniem i weryfikacją  umów. Dba o dobry kontakt z klientem i profesjonalną obsługę.

 

Arleta Multan – Specjalistka ds. Umów i Obsługi Klienta

Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji sprzedaży, głównie przygotowaniem i weryfikacją  umów. Dba o dobry kontakt z klientem i profesjonalną obsługę.

 

 Marta Garnyś – Specjalistka ds. Marketingu i PR

Zajmuje się prowadzeniem i organizacją działań marketingowych, opracowywaniem materiałów reklamowych, promocją oraz dbaniem o wizerunek Firmy

 

Damian Łęgowski – Analityk ds. Technologii Energetycznych

Zajmuje się wsparciem przy wykonywaniu analiz związanych z oświetleniem LED oraz Odnawialnymi Źródłami Energii.

 

Marek Gajowczyk – Dyrektor ds. Efektywności Energetycznej

Jest odpowiedzialny za samodzielne wykonywanie audytów energetycznych, weryfikację audytów wykonanych przez podwykonawców oraz opracowanie dokumentacji firmowej dotyczącej audytów energetycznych.

 

Katarzyna Zdańska – Młodszy Audytor Energetyczny 

Zajmuje się wsparciem przy wykonywaniu audytów energetycznych i audytów efektywności energetycznej. Odpowiada także za przygotowanie ofert dla klientów.

 

Justyna Dziewit – Analityk ds. Energetycznych

Zajmuje się tworzeniem projektów i ofert instalacji fotowoltaicznych.

 

 

Eliza Wilczyńska – Analityk Energetyczny

Zajmuje się analizą, gromadzeniem oraz interpretacją danych pozyskiwanych z różnych źródeł na potrzebę obsługi energetycznej największego klienta firmy. Przygotowuje raporty, zestawienia oraz szablony arkuszy kalkulacyjnych. Odpowiada za koordynację projektów wymiany układów pomiarowych w dużych obiektach.

 

Konrad Czapla – Analityk Energetyczny

Zajmuje się audytami energetycznymi, w tym optymalizacją opłat dystrybucyjnych. Działa także w zespole obsługi energetycznej największego klienta firmy. Jest odpowiedzialny za przygotowywanie ofert w ramach spółki CEPEL.

 

Beata Smukowska – Analityk Energetyczny

Zajmuje się wprowadzaniem i weryfikacją danych w bazie największego klienta firmy. Wyjaśnia i analizuje salda kont dla największego klienta firmy. Obsługuje konta założone na platformach eBOK operatorów i sprzedawców energii.

 

Stanisław Tyszka – Koordynator Projektu

Jest odpowiedzialny za koordynację projektu opieki energetycznej dla największego klienta firmy. Zajmuje się wykonywaniem części elektrycznej audytów energetycznych. Odpowiada za dokonywanie optymalizacji dystrybucji energii elektrycznej oraz opracowywanie algorytmów rozliczeniowych.

 

Marta Łazarewicz – Młodszy Analityk Energetyczny

Zajmuje się analizą danych i tworzeniem profili energetycznych na potrzeby zapytań ofertowych. Jest odpowiedzialna za przygotowywanie ofert handlowych dotyczących wymiany układów pomiarowych. Odpowiada za kwestie związane z odsprzedażą stacji transformatorowych.

 

Łukasz Gradowski – Analityk Energetyczny

Doradztwo w zakresie przyłączenia obiektów do sieci dystrybucyjnej. Koordynacja procesu przyłączeniowego oraz zawieranie umów o świadczenie usług dystrybucji.

 

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

location

Energomix Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

phone

801 066 668

22 379 78 73

(pn - pt w godz. 9.00 - 17.00)

msg

biuro@energomix.com

psde